Подання про перенайменування гімназії імені Дмитра Да Вінчі

Подання про перенайменування гімназії іменем Героя України Дмитра Коцюбайла

У зв’язку з ініціативою педагогічного колективу , учнівського самоврядування гімназії відбулася педрада і ради школи, на якій розглянуто питання щодо присвоєння закладу освіти ім’я Героя України Дмитра Да Вінчі. Рішеннями педагогічної ради від 17.03.2023р. № 9 було підтримано дану пропозицію. Дмитро Коцюбайло зробив величезний внесок у боротьбу проти російської агресії. Дев'ять років його життя пройшли на війні. Його мужність, героїзм та професіоналізм відомі не лише бійцям його підрозділу, а усім захисникам України. За волю України він віддав найцінніше - власне життя. Україна має знати і пам'ятати кожного героя, а Дмитро був одним з найяскравіших та заслуговує на поширення пам'яті по собі та своїх справах. Просимо розглянути дане подання щодо ініціювання перейменування на честь Героя України Дмитра Коцюбайла (позивний "Да Вінчі") школу в якій навчався Дмитро). Пропонуємо перейменувати нинішню Бовшівську гімназію на Бовшівська гімназія імені Дмитра «Да Вінчі»

19:21 27.03.2023

інформація про випускника гімназії Героя України Дмитра Коцюбайла

Інформаційна довідка про Коцюбайла Дмитра Дмитро Коцюбайло народився 1 листопада 1995 року в селі Задністрянське, нині Бурштинської громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області України. Освіту здобув у Бовшівській загальноосвітній школі та продовжив навчання Івано-Франківському художньому ліцеї.а на війну відправився добровольцем у 18 років - відразу після Майдану і Революції Гідності. Член проводу національно-визвольного руху Правий сектор. Він був командиром взводу, а з 2015 року роти добровольців. У 2014 році отримав важке поранення від танкового обстрілу в Пісках Донецької області, брав участь у боях за Покровськ, Савур-Могилу.Після одужання повернувся на фронт. У 21 рік Дмитро став наймолодшим командиром роти, очоливши 1-у штурмову роту ДУК "Правий сектор". У 2016 році його призначили командиром 1-шої окремої штурмової роти "Вовки Да Вінчі". Плідно співпрацював із підрозділами ЗСУ на всіх напрямках. У 2017 році Дмитро отримав звання Народний герой, а 30 листопада 2021 року став першим добровольцем , який прижиттєво отримав звання Героя України з врученням ордена "Золота Зірка" за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Влітку 2022 він приєднався до ЗСУ та отримав своє первинне військове звання — молодший лейтенант. Російське вторгнення Коцюбайло і його добровольчий підрозділ зустріли на Донбасі. У середині лютого рота Да Вінчі воювала поблизу Щастя. Пізніше його підрозділ перемістився на Криворізький напрямок, потім на Харківщину і після цього на Луганщину і Донеччину. Він брав активну участь у деокупації Харківської області. Герой України Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло загинув у боях під Бахмутом 7 березня 2023 року.

19:21 27.03.2023