ПІЗНАВАЛЬНО ТА ЗАХОПЛЮЮЧЕ

"Історія - це мистецтво відрізняти істину від фальші".  Сьогодні учні 5-9 класів нашої гімназії цікаво та з користю провели час. Відвідали Церкву Успіння Пресвятої Богородиці у с.Крилос, яка є пам'яткою архітектури національного значення та входить до Національного заповідника "Давній Галич". Побачили унікальний курган "Галичина могила", про який згадував літописець у розповідях про події XIII ст. в Галичині, а також побували у Храмі Св.Пантелеймона (с.Шевченкове). Діти з цікавістю розглядали написи-графіті на його стінах, виконані давньоукраїнською мовою. Ці графіті відкрили перед нами цілі епізоди з життя колись столичного міста. Впевнені, що дітям запам'ятається ця екскурсія, адже Галич - це столиця могутньої Галицько-Волинської держави, місто короля Данила Романовича.