Дата: 24.02.2019 17:47
Кількість переглядів: 206

Шкільництво в нашому селі свої витоки бере у 1898 році. Це була церковно-приходська школа на два класи.

У 1920 році було збудовано школу силами благодійного фонду громади. Приміщення школи містило два класи, помешкання директора, резиденцію священика. Знаходилася вона на теперішньому подвір'ї церкви.

17 вересня 1939 року було відкрито семирічну народну школу.

У 40-50-х роках учні навчалися також у різних приміщеннях, які винаймалися в жителів села: Феврони Мартинів, Мартинівна Петра, Курдидика Миколи, Якубовського Петра, Паращина Миколи.

Новозбудована школа була відкрита у 1972 році. Першим директором став Рибак Іван Олексійович.

За час свого існування вона кілька разів змінювала назву: Бовшівська восьмирічна, Бовшівська дев'ятирічна школа, потім була неповна середня, тепер – Бовшівська загальноосвітня I-ІІ ступенів.

З 2001 року директором школи стала Романів Ганна Теодорівна.